Yukarı Çık

Davet

Sevgili Meslektaşlarım,

21-25 Kasım 2018 tarihleri ​​arasında, Antalya Susesi Otelde 1.Uluslararası ve 16. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresini düzenlemekteyiz. Sizleri kongremize davet etmek bizim için büyük bir onurdur.

Önceki toplantılarımızın geleneğini takip eden derneğimiz bu toplantı sayesinde sizlere jinekolojik kanserlerde araştırma, uygulama ve tedavi alanındaki en son gelişmeler hakkında bilgi edinme fırsatı sağlayacaktır.

1.Uluslararası ve 16. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi, cerrahi, kemoterapi, radyoterapi ve patolojide yenilikçi gelişmeler dahil olmak üzere en yeni ve en son bilgileri kapsayan bir program sunmaktadır. Bu programda klinik araştirmaların güncellemeleri ve cevaplanmamış sorunlar vurgulanacaktır. Bu toplantı multidisipliner ve dünya çapında uzmanların katılımı ile organize edilmektedir.

Jinekolojik onkolojide dünya standartlarında uzmanlardan oluşan uluslararası bir bilimsel kurul, geniş bir yelpazeyi kapsayacak bilimsel bir program oluşturulmaktadır. Kongrede yapılacak olan sözlü sunum ve posterlerde uluslararası sunum kategorisinde değer kazanacaktır

Aynı zamanda ülkemizdeki jinekolojik onkoloji yan dal eğitiminin sorunları tartışılacak ve yeni yetişmiş olan yan dal uzmanlarının da kongremizde etkin bir şekilde  görev alması sağlanacaktır.

Sizleri bu güzel şehrimizde yapılacak olan, üst düzey bilgilerin paylaşılacağı kongremize davet etmekten onur duyarım.

Prof. Dr. Ali AYHAN
Başkan